حضرت زهرا سلام الله علیها قضیه ای تعریف می کنند : در وقتی که بستر خواب را پهن کرده بودم ، رسول خدا(صلی الله علیه و آله ) بر من وارد شدند و  فرمودند: ای فاطمه ! نخواب مگر آن که چهار کار را انجام دهی: 1.         قرآن را ختم کنی, 2.        پیامبران را شفیعت گردانی, 3.       مومنین را از خود راضی کنی, 4.        حج وعمره ای را به جا آوری. این را فرمودند و شروع به خواندن نماز کردند .  من صبر کردم تا نماز پیامبر تمام شد, گفتم: یا رسول الله به چهار چیز مرا امر فرمودید در حالی که بر آنها قادر نیستم ! آن حضرت تبسمی کرده ، فرمودند: چون قل هو الله را سه بار بخوانی مثل این است که قرآن را ختم کرده ای  چون بر من و پیامبران پیش از من صلوات فرستی, شفاعت کنندگان تو در روز قیامت خواهیم بود,  چون برای مومنین استغفار کنی , آنان همه از تو راضی خواهند شد,  و چون بگویی: "سبحان الله و الحمد لله و لا اله الا الله و الله اکبر" حج و عمره ای را انجام داده ای.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حالت رو بهتر کن پیچک (خوشه های شعر و غزل ) طراحی دکوراسیون ،بازسازی منزل و سقف کاذب فارس چت|شيراز چت|کاکو چت شركت مهندسى پزشكى رايمند Maribel آب حیات cooling-tower ❤قــصــر رمـــان نوشته های خودمه❤